niedziela, 19 lutego 2012

chaos

.
 .14 komentarzy:

 1. e nie jest tak żle ,widzę że masz jeszcze sporo pomysłów , może to i dobrze że emerytura będzie dopiero po 67 roku życia , "urzędniki" mają racje , myslę że się zgadzasz ze mną :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zdrowo popaprany jestes :P

   Usuń
  2. też tak uważam że artyści powinni do 70 tki przynajmniej , bo to jest uszczerbek na dziedzictwie narodowym :P

   Usuń
  3. Artyści niespecjalnie się przejmują ustawami o wieku emerytalnym. Zazwyczaj tworzą dopóki mogą.
   Zaś jeśli o mnie chodzi, to mogliby dać mi tę emeryture choćby już. Miałbym wtedy więcej czasu na tfurczość.

   Usuń
  4. :) jasne , w komentarzu chciałem nawiązać do tytułu ostatnich zdjęć ,że mamy teraz niezły chaos w związku z tym co się dzieje w ciągu ostanich 6 tygodni :)

   Usuń
 2. chaos..., przypadek..., szczęście..., to pojęcia ujawniające ograniczoną percepcję rzeczywistości, bo alternatywą do nich jest ład, celowość i skutek. Zatem czy jako ludzie jesteśmy w stanie ogarnąć umysłem bezmiar wszechświata tak by odnaleźć w nim ład, cel i przyczynę? Dobra praca i dobry tytuł Rzabo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie jestesmy w stanie, ale mozemy próbowac :)

   Usuń
  2. Twoja twórczość to są takie właśnie próby..., ale nie zgodzę się co do tego że nie możemy ogarnąć tego bezmiaru, bo to by wykluczało sens sens tych prób..., ale to już inna historia na inną opowieść.

   Usuń
  3. W zasadzie to prawda że nie każdy może przekroczyć bramy chaosu, ale z kolei nikt się nie dowie czy jest wstanie zdobyć się na ten wyczyn, jeśli wcześniej nie będzie próbował.

   Usuń
 3. zaryzykuję teorię, że to Twoje auto, ...autoportret Twego umysłu, każda ta kreska to myśl, wszystkie te kreski, to myśli, ...myśli w ....w jednej nanosekundzie, oj dzieje się, dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kazda moja fotografia jest troche o mnie, o moich przemysleniach, tęsknotach i lękach. Zwłaszcza lękach
   przed rzeczami , których nie rozumiem
   Dobry z Ciebie psycholog ;)

   Usuń
 4. skomentuję muzycznie, choć utwór ten słyszałem pierwszy raz jadąc w upalny piątek sierpnia przez okolice Jedliny Zdrój, to jest dla mnie wybitnie zimowy http://www.youtube.com/watch?v=vsNiyWpN41k

  OdpowiedzUsuń
 5. fiu,fiu..
  co znaczy-fajnie :)
  ..w tym chaosie jest metoda!

  OdpowiedzUsuń