piątek, 11 listopada 2011
11 komentarzy:

 1. No i Gosia w swoim żywiole: im brzydszy obiekt, tym lepiej :p
  Jak dla mnie: REWELACJA!
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. światło po prostu magiczne, piękne

  OdpowiedzUsuń
 3. to drugie ujęcie rewelacja. Płot dodaje mega klimatu... INSPIRUJESZ - muszę wziąć aparat i też przejść się po swoim podwórku:)

  OdpowiedzUsuń
 4. jakimś cudem od chustki jestem tutaj pierwszy raz , zawodowe te Twoje zdjęcia prawie wszystkie ale to mnie wyłożyło jeżeli to jest suchy kadr to rewelacja

  OdpowiedzUsuń
 5. darou- jak ja lubię czytac takie komenatrze. Moja próznosć sięga zenitu ;)
  Wiekszośc zdjęć robie na długim czasie, poruszam nieznacznie aparatem, czasem na chwilę zasłaniam obiektyw, czasem kieruje na niebo.
  To co widzisz jest prosto "z puszki" jak wszytskie moje zdjęcia
  nieznacznie "obrobione" w lightroomie

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wnikam w stronę techniczną chodziło mi o oświetleni tych liści po lewej nad resztka po płocie ogrodzeniu jak zwał tak zwał , co do próżności jest takie powiedzonko , artysta ma prawo być skromnym ale obowiązek próżnym

  OdpowiedzUsuń
 7. darou- już rozumiem
  a ta smuga światła to wynik poruszenia aparatu, ale o tym juz pisałam ;)

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. wiem wiem wiem , uwielbiasz święty spokój,ale muszę ostatni koment już wiecej nie będę praktycznie pod każdym zdjęciem trzeba by było coś napisać bo jak nie kadr to kompozycja , jak nie te twoje poruszenia aparatem to 3 księżyce , to oświetlenie to morfing przejrzałem wszystkie , podsumowuje żeby nie przynudzać - jak słucham myzyki zamykam często oczy , jak dzisiaj oglądałem zdjęcia słyszałem muzykę. Gratulacje ! zabrzmiało to Jak Małgorzata Foremniak w mam talent ,ale to ostatni koment więc musiałem sie wygadać :) :)

  OdpowiedzUsuń