poniedziałek, 3 września 20128 komentarzy:

 1. Motyw odbicia twarzy w lusterku jest bardzo popularny, niemal oklepany. Tym trudniej zaproponować coś innego. A Twoja wersja jest szczególna i szczególnie mi się podoba, przez to małe okrąglutkie lusterko trzymane w rozmytej dłoni. Kochana...przed Tobą wielka przyszłość! Nie żartuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, brakuje mi przebojowości, wiec o zadnej przyszłosci nie mysle.

   Najważnijesze dla mnie jest samo fotografowanie i odbiór moich zdjec. daje mi siłę i ogromna radość.
   Mam nadzieje, ze nigdy nie przestanę "widzieć "

   Usuń
 2. jesteś moim Mistrzem. i nie żadne tam cukierki- lukierki. mimo, że moja droga jest zupełnie gdzie indziej bo malarsko kocham kolor, jesteś moją inspiracją, nadzieją i oddechem w setkach podobnych blogów, tysiącach sieciowych zdjęć... podziwiam Cię jako niewyczerpaną kopalnie nowych pomysłów, spojrzeń, dostrzeżeń, podziwiam Twoją odwagę w kontaktach z portretowanymi ludźmi, Twoją ciekawość świata 'tu i teraz'... po prostu podziwiam i już. bez poematów;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi


  1. mam w sobie tyle dylematów, niepewności i coś,o czym nie powinnam pisać publicznie...
   a tu dostaję TAKIE SŁOWA!

   dziś będę mieć piekny dzień

   DZIĘKUJĘ!

   Usuń
 3. Eee tam, Rzaba, moim zdaniem u Ciebie sprawdza i sprawdzi sie maksyma, że "talent się sam obroni"...i nie trzeba przebojowości a wręcz przeciwnie jej brak daje subtelną pokorę. Ja w Ciebie wierzę. P.s. Ale na konkursy wysyłaj fotki, wysyłaj :-) Daj sobie szansę. Tym bardziej, że już masz na koncie fajne wyróżnienia. Keep going!

  OdpowiedzUsuń